Публікації

Компанія ТОВ "Виробничо-комерційне підприємство "Техноінком", м. Черкаси, виробляє обладнання ГРП: серійне виробництво ШГРП виготовлені за ТУ У 33.2-37400375-001:2011, постачання і монтаж по Україні. Докладніше можна ознайомитися з обладнанням в розділі Каталог ШГРП

На чому може працювати твердопаливна котельня

В ситуації коли енергоносії стали дорогими і питання екології також актуалізується, ми по-іншому повинні подивитися на ті ресурси, що є навколо нас.

Індивідуальний тепловий пункт в багатоквартирному будинку

Що таке ІТП, де він встановлюється, як економиться теплова енергія в допомогою індивідуального теплового пункту.

Експлуатація ГРПШ

Приймання і введення в експлуатацію ГРПШ роблять у такій послідовності: перевіряють виконавчо-технічну документацію та відповідність монтажу обладнання проектам; проводять ревізію ГРПШ; перевіряють газопроводи обладнання на міцність та щільність: виробляють введення в експлуатацію.

Вимоги до конструкцій будівель газорегуляторніх пунктів і установок

Будівлі або прибудови до будинків, в яких розташовують газорегуляторні пункти і установки, повинні відповідати вимогам, встановленим для виробництв категорії.

Пункти газорегуляторні блочні (ПГБ, ГРПБ)

Газорегуляторними пунктами називається комплекс технологічного обладнання та пристроїв, призначений для зниження вхідного тиску газу до заданого рівня і підтримки його постійним на виході.

Газобалонне обладнання

Останнім часом все більше автовласників встановлюють на свої автомобілі обладнання для работі двигуна на зрідженому газі

Вимоги вибухонебезпечності та пожежостійкості до газорегуляторних пунктах

Будівлі або прибудови до будинків, в яких маються газорегуляторні пункти, повинні відповідати вимогам, встановленим для виробництв категорії А

Фільтри газові

Фільтри газові призначені для очищення газу від пилу, іржі, смолистих речовин і інших твердих частинок. Якісне очищення газу дозволяє підвищити герметичність запірних пристроїв, а також збільшити межремонтное час експлуатації цих пристроїв за рахунок зменшення зносу ущільнюючих поверхонь.

Регулятор тиску газу

Управління гідравлічним режимом роботи системи газорозподілу здійснюють за допомогою регулятора тиску газу, який автоматично підтримує постійний тиск у точці відбору імпульсу незалежно від інтенсивності споживання газу.

Будинкові газорегуляторні пункти (установки)

Арматура, регулятор тиску і контрольно вимірювальні прилади ГРПШ і ШРП розміщені в металевій шафі.

1 2 >