Головна

ТОВ ВКП Техноінком - це спеціалізована компанія, що виготовляє та реалізує широкий асортимент продукції, яка відрізняється високою якістю виробництва.

Головними продуктами заводу є:

  Підприємство активно розвивається, розширюються виробничі потужності, запускається нове високотехнологічне обладнання. Постійно ведеться робота над вдосконаленням конструкції приладів, велика увага приділяється підвищенню рівня якості, всі вироби проходять 100% вихідний контроль.

Ми робимо ставку на довгострокову співпрацю і приділяємо велику увагу кожному партнеру. Ретельно продумана стратегія маркетингу, систематичний аналіз ринку, вивчення і впровадження нових продуктів, грамотний менеджмент і застосування інформаційних технологій дозволяють швидко орієнтуватися в жорстких конкурентних умовах і враховувати всі побажання наших партнерів.

За час роботи на ринку налагоджені тісні зв'язки з провідними науково-дослідними інститутами, проектними організаціями, відомими виробниками промислового газового обладнання.

Це дозволяє нам на 100% комплектувати будь-який об'єкт газифікації, надавати технічну підтримку і консультувати замовників по всьому спектру газового обладнання.

Співпраця!

Пропонуємо співпрацю торговим, проектним та монтажним організаціям. 

        Спеціальні ціни партнерам, сервісна підтримка, відправка перевізником в будь-який регіон

З питань придбання продукції від завода Техноінком звертайтесь у відділ продажу за тел.:

(067)218 76 07, (067)468 48 24, (0472) 560 - 755.